środa, 8 maja 2013

Samsung Galaxy Y

Błędnie dzisiaj myślimy że mały telefon ma małą moc, nie jest to bowiem prawda, nawet w małym smartphonie może dzisiaj drze-mieć moc, która jest porównywalna, z większymi modelami.
Przykładem takiego telefonu, od jakiegoś czasu może być Samsung Galaxy Y. Śmiało można powiedzieć że jest to dzisiaj najnowsza technologia, na jaką obecnie możemy postawić. O tym samsungu znajdziesz też newsy tutaj http://www.t-mobile-trendy.pl/tag,samsung_galaxy_y.html.Przede wszystkim każdy doskonale wie że samsung galaxy Y jest po prostu rzeczą niezbędną. Telefon mimo że z wyglądu przypomina trochę samsunga galaxy II to mimo wszystko jest to telefon inny, z pewnością poprawiono wreszcie kolory wyświetlacza, dzięki czemu nasycenie barw jest większe, co sprawia że ekran, jest przez to bardziej czytelny.

http://www.teletop.com.pl/cena-i-opinie/telefony-komorkowe/

Dobrze wykonane menu, oraz intuicyjne sterowanie, sprawiają, że telefon jest prosty w obsłudze, pomimo tego że ma on wiele funkcji, jednak wszystko jest tak skonstruowane, aby telefon służył nam pomocą. Ekran jest w pełni dotykowy, i nareszcie dotyk ten jest czuły, przez co nie musimy klikać 10 razy palcem po ekranie. Rozdzielczość ekranu QVGA 320 x 240 pikseli jest zadowalająca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz